Valiutos:    
Prekių krepšelis: Prekių krepšelis tuščias.
Pirkimo taisyklės

Registracija.

Prisijunkite savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu. Jei dar nebuvote užsiregistravę, užpildykite naujo vartotojo anketą. Kitą kartą reikės užpildyti tik el. pašto ir slaptažodžio laukus. Pamiršusiems slaptažodį, el. paštu išsiųsime naują.

Registruoti vartotojai turi galimybę vartotojų zonoje pasitikrinti, papildyti ir keisti pristatymo duomenis, asmeninę informaciją, sekti užsakymų istoriją.


Kaip pirkti?

Prekės pasirinkimas
Asortimentas suskirstytas pagal prekių grupes. Visos prekės turi aprašymą ir nuotrauką. Paspaudus ant nuotraukos, matysite didesnį vaizdą, galėsite detaliau apžiūrėti pasirinktą prekę. Prie kiekvienos prekės nurodytas turimas kiekis sandėlyje. Jei reikalingas didesnis kiekis, susisiekite su mumis.


Pirkinių krepšelis
Norimas prekes įsidėkite į krepšelį nuspausdami mygtuką „Į krepšelį”. Čia galėsite pasitikrinti savo pasirinkimą, keisti prekių kiekį ar jas pašalinti. Jei krepšelį norėsite pildyti toliau, spauskite „Tęsti apsipirkimą“. Būsite nukreipti į puslapio, iš kurio išėjote, pradžią. Jei norite grįžti į tą pačią vietą, iš kurios išėjote, spauskite interneto naršyklės įrankų juostos mygtuką "Atgal". Nusprendę prekes pirkti, spauskite „Toliau“.


Užsakymo forminimas.

Paspaudus „Toliau“, Jūs busite nukreiptas į antrą užsakymo žingsnelį „Užsakymo informacija“. Čia Jūs galėsite pasitikrinti informaciją apie pirkėją, prekių pristatymo informaciją, pasirinkti prekių pristatymo ir apmokėjimo būdą. Svarbu, kad Jūsų duomenys būtų tikslūs, nes pagal suvestus duomenis ir bus pristatomos prekės. Visi žvaigždute pažymėti langeliai turi būti užpildyti.

Siuntimas Omniva paštomatais - 2,50 EUR.

Siuntimas registruotu pirmenybiniu paštu - 1,75 EUR.

Jei prekes norite atsiimti Kaišiadoryse, siuntimo išlaidos neskaičiuojamos.

 


Užsakymo patvirtinimas

Pasitikrinkite visą užsakymo informaciją. Jei pastebėjote netikslumų, kuriuos norėtumėte pakeisti, spauskite „Atgal“. Jei viskas teisingai, spauskite „Toliau“. Jūsų užsakymas bus užregistruotas ir nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsta žinutė apie užsakymo būseną. Užsakymas pradėdamas vykdyti tik gavus apmokėjimą į nurodytą sąskaitą. Prekė iš prekybos išimama tik gavus apmokėjimą.

Mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti užsakymo numerį!


Garantijos ir grąžinimas

Nepriimamos pretenzijos dėl atspalvių neatitikimo. Negalime garantuoti vienodo klientų monitorių spalvinio kalibravimo. Skirtingų dažymo partijų idealus spalvinis atitikimas neįmanomas.
Jei prekė dėl defekto neatlieka savo funkcijos, ji gali būti grąžinama.

Apie pageidavimą grąžinti prekę turite nedelsiant informuoti raštu, nurodant grąžinimo priežastį. Nenaudotas prekes turite išsiųsti atgal per 14 dienų nuo tada, kai informavote apie grąžinimą. Prekės išsiunčiamos paminkštintuose vokuose, siunčiama registruotu paštu. Pašto išlaidas apmoka siuntėjas.

Pinigai grąžinami gavus prekę.

Garantija netaikoma:

- prekėms, sugadintoms dėl netinkamo vartojimo

- prekėms, sugadintoms siuntimo metu dėl netinkamo pašto tarnybų darbo.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo!

 

Duomenų saugumas

Garantuoja Jūsų asmeninių duomenų saugumą, kurie bus naudojami tik prekių pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti. Įsipareigojame neperduoti Jūsų duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims. Jei turite klausimų dėl Jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome susisiekti su mumis.


Naujienų prenumerata